Mobilne Kino

FAQ

Co warto wiedzieć ? Pytania i odpowiedzi ...

Koncepcja Kina Samochodowego polega na oglądaniu filmu z własnego samochodu, bez wychodzenia z auta. Film emitowany jest na telebimie mobilnym, a dźwięk słyszany jest z radia samochodowego ustawionego na odpowiedniej częstotliwości, którą podamy przed seansem.

Bilety kupujemy przez stronę www.mobilnekino.pl wchodząc na wybrane wydarzenie w Twoim mieście. Następnie wybierasz film który Cię interesuje i przechodzisz do kup bilet po czym zostaniesz przekierowany do złożenia zamówienia i opłacenia biletu. Po dokonaniu wpłaty otrzymują Państwo na podany w zamówieniu adres mailowy bilet elektroniczny z nr zamówienia. Bilet z nr zamówienia prosimy wydrukować – bardzo nam to usprawni Wasz wjazd na seans. Bilet należy okazać przy wjeździe na wybrany seans. UWAGA! Bilet możesz pobrać tylko raz !

Bilet w standardowej cenie jest dwuosobowy i przysługuje na 1 pojazd. Istnieje możliwość dokupienia 1 lub 2 miejsc w tym samym pojeździe za dodatkową opłatą po cenie specjalnej ( patrz cennik). Informacje o ilości osób w pojeździe należy podać podczas składania zamówienia

Zniżka dotyczy tylko miejsc dodatkowych ponad te 2 miejsca podstawowe które są w standardowej cenie biletu. Jeśli na seans przyjedzie osoba dorosła z dzieckiem cena za bilet nie ulega zmianie.

Przynajmniej jedna z osób w pojeździe musi być pełnoletnia. Należy również pamiętać, że cześć filmów może mieć ograniczenia co do wieku widza.

Bramy wjazdowe na film otwierają się ok 1h przed wyznaczoną emisją filmu. Każdorazowo informacja ta jest podawana na bilecie. Należy wziąć pod uwagę ze wcześniejszy przyjazd zapewni lepsze miejsce postojowe, gdyż będziemy ustawiać samochody zaczynając od pierwszego rzędu. Bramy wjazdowe na seans zamykane są 10 min. przed rozpoczęciem filmu.

Miejsca parkingowe będą wskazane przez służby porządkowe. Wyznaczone będą rzędy. Pierwsze samochody będą kierowane do pierwszego rzędu, po jego zapełnieniu kolejne pojazdy zaczną zajmować rząd 2 itd. aż do zapełnienia całej strefy postojowej. O miejscu decyduje zatem kolejność przyjazdu do Kina Samochodowego. Nie można rezerwować wybranych miejsc.

Tak. Popcorn będzie sprzedawany przez wyznaczoną obsługę. Nie trzeba będzie wychodzić z auta -to my przyjdziemy do Ciebie. Dodatkowo będzie również czynna strefa gastro, gdzie telefonicznie będzie można złożyć zamówienie. Każdy wjeżdżający pojazd otrzyma ulotkę z menu wraz z instrukcją jak złożyć zamówienie. Zamówienia będzie można składać przed jak i podczas trwania całego seansu.

Nie, bilety można kupować tylko drogą elektroniczną za pomocą naszej strony www.mobilnekino.pl

Wydrukowany bilet bardzo ułatwi nam prace i usprawni wjazd na seans. Jeśli możesz miej ze sobą wydrukowaną wersję biletu.

Tak będzie tylko jedna brama wjazdowa. Będzie również obowiązywał jeden kierunek poruszania się. Po zakończonym seansie wyjazd odbędzie się przez bramę wyjazdową wskazaną przez służby porządkowe.

Za zgodą organizatora lub służb porządkowych tak. W takiej sytuacji należy powiadomić służby porządkowe za pomocą nr alarmowego.

Nie, busem nie można przyjechać. Na seans wpuszczane będą auta osobowe nie przekraczające 2m wysokości.

Obsługa wydarzenia będzie wyposażona w maseczki ochronne i rękawiczki jednorazowe. Kontakt widzów z obsługą będzie ograniczony do minimum z zachowaniem bezpiecznych odległości. Wszelkie płatności dokonywane będą za pomocą terminala. Wszelkie zamówienia gastronomiczne będą dokonywane drogą telefoniczną.

Maseczka ochronna obowiązuje w przypadku, kiedy musielibyście opuścić własny samochód.

Tylko w sytuacji wyjścia „za potrzebą” lub w innej nieprzewidzianej sytuacji, kiedy pozostanie w samochodzie stanowi zagrożenie zdrowia lub życia. W każdej innej sytuacji zabrania się wychodzenia z auta, oglądania filmu na masce lub dachu samochodu czy kocu. Należy bezwzględnie stosować się do wytycznych służb porządkowych.